НТ режимі °C -1...+7
МЕМСТ 32560.2 (ISO 23953-2) сәйкес климаттық класс - 3
Пайдалы көлем, л - 2220/2180
4 қатар сөрелер* л - 2220
5 қатар сөрелер*, ж - 2180
Тиеу ауданы, сөрелердің 4 қатары * м2 - 4,81
Тиеу алаңы, сөрелердің 5 қатары* м2 - 5,74
4 қатар сөрелер* м2 - 6,42
5 қатар сөрелер* м2 - 7,67
Кассеталық агрегат пен бүйірлік панелдері бар шкафтың габариттік өлшемдері (ДхШхВ) мм 2620х910х2270
Бүйірсіз корпустың ұзындығы мм - 2500
Кассеталық агрегаттың габариттік мөлшері (орамсыз)(ДхШхВ) мм 740х600х540
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік, В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 37,5
Қаптамасыз/орамадағы салмағы кг - 300/350
Энергия тұтыну тәулігіне кВт - 18
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
МЕМСТ 32560.2 (ISO 23953-2) сәйкес климаттық класс - 3
Пайдалы көлем, л - 2220/2180
4 қатар сөрелер* л - 2220
5 қатар сөрелер*, ж - 2180
Тиеу ауданы, сөрелердің 4 қатары * м2 - 4,81
Тиеу алаңы, сөрелердің 5 қатары* м2 - 5,74
4 қатар сөрелер* м2 - 6,42
5 қатар сөрелер* м2 - 7,67
Кассеталық агрегат пен бүйірлік панелдері бар шкафтың габариттік өлшемдері (ДхШхВ) мм 2620х910х2270
Бүйірсіз корпустың ұзындығы мм - 2500
Кассеталық агрегаттың габариттік мөлшері (орамсыз)(ДхШхВ) мм 740х600х540
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік, В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 37,5
Қаптамасыз/орамадағы салмағы кг - 300/350
Энергия тұтыну тәулігіне кВт - 18
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2620 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 2270 мм |
| Салмақ | 300 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 23 маусым 2026
