НТ °C режимі -18...-24
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 2420
Тиеу алаңы, м2 - 7,8
4 қатар сөрелер, м2 - 6,38
5 қатар сөрелер*, м2 - 7,63
Кассеталық қондырғысы бар шкафтың жалпы өлшемдері (LxWxH) мм - 2620x910x2270
Бүйір қабырғаларсыз ұзындығы, мм - 2500
Кассеталық агрегаттың габариттік өлшемдері (қаптамасыз)(ЛхШхВ) , мм - 740х600х540
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 50
Қаптамасыз/қаптамадағы салмағы, кг - 300/350
Тәулігіне энергия тұтыну, кВТ - 44,2
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 2420
Тиеу алаңы, м2 - 7,8
4 қатар сөрелер, м2 - 6,38
5 қатар сөрелер*, м2 - 7,63
Кассеталық қондырғысы бар шкафтың жалпы өлшемдері (LxWxH) мм - 2620x910x2270
Бүйір қабырғаларсыз ұзындығы, мм - 2500
Кассеталық агрегаттың габариттік өлшемдері (қаптамасыз)(ЛхШхВ) , мм - 740х600х540
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 50
Қаптамасыз/қаптамадағы салмағы, кг - 300/350
Тәулігіне энергия тұтыну, кВТ - 44,2
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Гүлдерге арналған, Сусындар үшін, Жемістер үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 6 |
| Материал | Болат |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 740 мм |
| Ені | 600 мм |
| Биіктігі | 540 мм |
| Салмақ | 35 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
