НТ °C режимі -18...-24
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 1815
Тиеу алаңы, м2 - 5,8
4 қатар сөрелер, м2 - 4,78
5 қатар сөрелер*, м2 - 5,72
Кассеталық қондырғысы бар шкафтың жалпы өлшемдері (LxWxH) мм - 1995x910x2270
Бүйір қабырғаларсыз ұзындығы, мм - 1875
Кассеталық агрегаттың габариттік өлшемдері (қаптамасыз)(ЛхШхВ) , мм - 820х700х750
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 37,5
Қаптамасыз/қаптамадағы салмағы, кг - 225/275
Тәулігіне энергия тұтыну, кВТ - 29,7
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
МЕМСТ 32560 сәйкес климаттық класс.2 (ISO 23953-2) - 3
Пайдалы көлем , л - 1815
Тиеу алаңы, м2 - 5,8
4 қатар сөрелер, м2 - 4,78
5 қатар сөрелер*, м2 - 5,72
Кассеталық қондырғысы бар шкафтың жалпы өлшемдері (LxWxH) мм - 1995x910x2270
Бүйір қабырғаларсыз ұзындығы, мм - 1875
Кассеталық агрегаттың габариттік өлшемдері (қаптамасыз)(ЛхШхВ) , мм - 820х700х750
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 2
Кернеу/жиілік В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 37,5
Қаптамасыз/қаптамадағы салмағы, кг - 225/275
Тәулігіне энергия тұтыну, кВТ - 29,7
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1995 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 2270 мм |
| Салмақ | 225 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
