НТ режимі °C -18...-24
МЕМСТ 32560.2 (ISO 23953-2) сәйкес климаттық класс - 3
Пайдалы көлем, л - 1450
Тиеу алаңы, м2 - 4,7
4 қатар сөрелер, м2 - 3,82
5 қатар сөре*, м2 - 4,58
Кассеталық агрегаты бар шкафтың габаритті өлшемдері (ДхШхВ) мм - 1620х910х2270
Бүйірсіз ұзындығы, мм - 1500
Кассета агрегатының габариттік өлшемдері (бумасыз) (ДхШхВ), мм - 740х600х540
Кассеталық агрегаттың салмағы, кг - 35
Кассеталық агрегаттар саны, дана - 1
Кернеу/жиілік В/Гц - 220/50
Хладагент - R290
Сөреге рұқсат етілген жүктеме кг - 30
Орамасыз/орамадағы салмағы, кг - 180/220
Тәулігіне энергия тұтыну, кВт - 26,4
Басқару құрылғысы - электрондық контроллер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1620 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 2270 мм |
| Салмақ | 180 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 23 маусым 2026
