Жұмыс температурасы C - -1...+7
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2250
Бүйірсіз ұзындық мм - 1250
Бүйірлері бар ұзындық мм - 1320
Базалық сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 6
Майдан биіктігі мм - 249
Ойық биіктігі мм - 1814
Көрме алаңы м2 - 5,44
Пайдалы көлем м3 - 1,36
Нетто массасы* кг - 212
Хладагент - R404a
Тоңазытқыш тұтыну* кВт - 1,2
Тәулігіне орташа тұтынылатын электр энергиясы* кВт/сағ - 1,7
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2250
Бүйірсіз ұзындық мм - 1250
Бүйірлері бар ұзындық мм - 1320
Базалық сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 6
Майдан биіктігі мм - 249
Ойық биіктігі мм - 1814
Көрме алаңы м2 - 5,44
Пайдалы көлем м3 - 1,36
Нетто массасы* кг - 212
Хладагент - R404a
Тоңазытқыш тұтыну* кВт - 1,2
Тәулігіне орташа тұтынылатын электр энергиясы* кВт/сағ - 1,7
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 2250 мм |
| Салмақ | 212 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 24 маусым 2026
