Жұмыс температурасы C - +1...+7
Бұйымның тереңдігі мм - 850
Бұйымның биіктігі мм - 2250
Бүйірсіз ұзындық мм - 2500
Бүйірлері бар ұзындық мм - 2570
Базалық сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Майдан биіктігі мм - 249
Ойық биіктігі мм - 1814
Көрме алаңы м2 - 9,00
Пайдалы көлем м3 - 2,01
Нетто массасы* кг - 375
Хладагент - R404a
Тоңазытқыш тұтыну* кВт - 2,4
Тәулігіне орташа тұтынылатын электр энергиясы* кВт/сағ - 3,4
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Бұйымның тереңдігі мм - 850
Бұйымның биіктігі мм - 2250
Бүйірсіз ұзындық мм - 2500
Бүйірлері бар ұзындық мм - 2570
Базалық сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Майдан биіктігі мм - 249
Ойық биіктігі мм - 1814
Көрме алаңы м2 - 9,00
Пайдалы көлем м3 - 2,01
Нетто массасы* кг - 375
Хладагент - R404a
Тоңазытқыш тұтыну* кВт - 2,4
Тәулігіне орташа тұтынылатын электр энергиясы* кВт/сағ - 3,4
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 2250 мм |
| Салмақ | 375 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 24 маусым 2026
