Жұмыс температурасы C - +1...+7
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2050
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы мм - 2500
Бүйір қабырғаларымен ұзындығы мм - 2570
Негізгі сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Фронттың биіктігі мм - 249
Ойықтың биіктігі мм - 1614
Төсеу алаңы м2 - 9,38
Пайдалы көлем м3 - 2,41
Таза салмағы* кг - 260
Хладагент - R404a
Суықты тұтыну* кВТ - 3,1
Тәулігіне тұтынылатын орташа электр энергиясы* кВТ/сағ - 4,68
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2050
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы мм - 2500
Бүйір қабырғаларымен ұзындығы мм - 2570
Негізгі сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Фронттың биіктігі мм - 249
Ойықтың биіктігі мм - 1614
Төсеу алаңы м2 - 9,38
Пайдалы көлем м3 - 2,41
Таза салмағы* кг - 260
Хладагент - R404a
Суықты тұтыну* кВТ - 3,1
Тәулігіне тұтынылатын орташа электр энергиясы* кВТ/сағ - 4,68
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Жемістер үшін, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Суши үшін, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Пиццаға арналған, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 6 |
| Материал | Болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Салмақ | 260 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
