Жұмыс температурасы C - +1...+7
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2050
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы мм - 1250
Бүйір қабырғаларымен ұзындығы мм - 1320
Негізгі сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Фронттың биіктігі мм - 249
Ойықтың биіктігі мм - 1614
Төсеу алаңы м2 - 4,69
Пайдалы көлем м3 - 1,21
Таза салмағы* кг - 175
Хладагент - R404a
Суықты тұтыну* кВТ - 1,5
Тәулігіне тұтынылатын орташа электр энергиясы* кВТ/сағ - 2,98
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Бұйымның тереңдігі мм - 1000
Бұйымның биіктігі мм - 2050
Бүйір қабырғалары жоқ ұзындығы мм - 1250
Бүйір қабырғаларымен ұзындығы мм - 1320
Негізгі сөренің тереңдігі мм - 600
Аспалы сөренің тереңдігі мм - 500
Аспалы сөрелер деңгейлерінің саны дана - 5
Фронттың биіктігі мм - 249
Ойықтың биіктігі мм - 1614
Төсеу алаңы м2 - 4,69
Пайдалы көлем м3 - 1,21
Таза салмағы* кг - 175
Хладагент - R404a
Суықты тұтыну* кВТ - 1,5
Тәулігіне тұтынылатын орташа электр энергиясы* кВТ/сағ - 2,98
Кернеу/жиілік В/Гц - 230/50
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Levin |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 2050 мм |
| Салмақ | 175 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз




Жіберу 04 мамыр 2026
