| Температуралық режим, °C | -15 …-18 |
| Қалау тереңдігі, мм | 764 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1204*1091*1216 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 0,85 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,42 |
| Компрессор | Embraco (Aspera) |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 10,8 |
| Қуаты, Вт | 536 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 406 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | бар |
| Таза салмағы, кг | 150 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1350*1200*1110 |
| Брутто салмағы, кг | 230 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1204 мм |
| Ені | 1091 мм |
| Биіктігі | 1216 мм |
| Салмақ | 150 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 763 000 ₸




