| Температуралық режим, °С | 0 …+7 |
| Қалау тереңдігі, мм | 764 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1504*1091*1216 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,10 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,64 |
| Компрессор | Embraco (Aspera) |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 6,05 |
| Қуаты, Вт | 334 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 360 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | бар |
| Таза салмағы, кг | 173 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1650*1200*1110 |
| Брутто салмағы, кг | 261 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1504 мм |
| Ені | 1091 мм |
| Биіктігі | 1216 мм |
| Салмақ | 173 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 727 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
