| Температуралық режим, °C | 0 … + 7 |
| Қалау тереңдігі, мм | 660 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1482*916*1200 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,10 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,64 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 5,32 |
| Қуаты, Вт | 585 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | бар |
| Таза салмағы, кг | 116 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1700*1100*1110 |
| Брутто салмағы, кг | 178 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 585 Вт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1482 мм |
| Ені | 916 мм |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Салмақ | 116 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 611 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
