КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП ЕСЕПТЕГІШ БҰРЫШТЫҚ ІШКІ OCTAVA КНП IC (БҮЙІРЛЕРІ ЖОҚ)
214 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 23 маусым 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Бүйірлік элементтер | бүйір қабырғалары жоқ |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1592х850х900 |
| Таза салмағы, кг | 37 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1780х1030х1075 |
| Брутто салмағы, кг | 126 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1592 мм |
| Ені | 850 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 37 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 214 000 ₸



