КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП ЕСЕПТЕГІШ БҰРЫШТЫҚ СЫРТҚЫ OCTAVA КНП OC (БҮЙІРЛЕРІ ЖОҚ)
191 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Бүйірлік элементтер | бүйір қабырғалары жоқ |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1392х1030х900 |
| Таза салмағы, кг | 40 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | |
| Брутто салмағы, кг | 107 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1392 мм |
| Ені | 1030 мм |
| Биіктігі | 900 мм |
| Салмақ | 40 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 191 000 ₸



