| Ұзындығы, мм | 3830 |
| Ені, мм | 1100 |
| Биіктігі, мм | 1225 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 3,22 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0,81 |
| Температуралық режим, °С | -6...+6 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Басқару құрылғысы | EVCO EVK В33 |
| Салқындатқыш | R404A |
| Суықты тұтыну, Вт | 1500 |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 22,9 |
| Қуаты, Вт | 1110 |
| Таза салмағы, кг | 345 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 1110 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1225 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 831 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
