| Температуралық режим, °C (қоршаған ортаның температурасы 25 C болғанда) | -6 … +6 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 3750*1100*1225 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 3,22 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 22,9 |
| Қуаты, Вт | 1110 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 1500 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 1110 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1110 мм |
| Биіктігі | 1225 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 2 077 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
