| Температуралық режим, °C (қоршаған ортаның температурасы 25 C болғанда) | -6 … +6 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1880*1100*1225 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,62 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 11,72 |
| Қуаты, Вт | 590 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 870 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Сусындар үшін, Балыққа арналған, Етке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Салаттарға арналған, Ірімшіктер үшін, Мұздатылған өнімдерге арналған |
| Секциялар саны | 2 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1880 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1225 мм |
| Салмақ | 209 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Жабдық есіктерінің саны | 2 д. (дана) |
| Есік түрі | Купе-есік |
| Есік материалы | Шыны |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 287 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
