| Температуралық режим, °C (қоршаған ортаның температурасы 25 C болғанда) | -6 … +6 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1330*1100*1225 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,08 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 10,35 |
| Қуаты, Вт | 522 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 522 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1330 мм |
| Ені | 1100 мм |
| Биіктігі | 1225 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 064 000 ₸



