| Температуралық режим, °C (қоршаған ортаның температурасы 25 C болғанда) | 0 … +7 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1871*1150*1225 (бүйір қабырғалары жоқ) |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,08 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 6,19 |
| Қуаты, Вт | 414 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 414 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1871 мм |
| Ені | 1150 мм |
| Биіктігі | 1225 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 547 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
