| Температуралық режим, °C | +3 …+8 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1252*764*1314 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,72 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,32 |
| Қалау тереңдігі, мм | 515 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 15,9 |
| Қуаты, Вт | 700 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 1000 |
| Салқындатқыш | R404 |
| Кернеу/жиілік, В/Гц | 220/50 |
| Шудың деңгейі, дБ, артық емес | 60 |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 1 |
| Көліктік қаптамадағы өлшемдері, мм | 1450*990*1475 |
| Таза салмағы, кг | 242 |
| Брутто салмағы, кг | 317 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 700 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1252 мм |
| Ені | 764 мм |
| Биіктігі | 1314 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 031 000 ₸



