| Температуралық режим, °C | +1 …+10 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1252*764*1314 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,85 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,37 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 15,72 |
| Қуаты, Вт | 914 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 898 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | Жоқ |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 1 |
| Көліктік қаптамадағы өлшемдері, мм | 1450х990х1475 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 914 Вт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1252 мм |
| Ені | 764 мм |
| Биіктігі | 1314 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 127 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
