| Температуралық режим, °C | +1 …+10 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1002*764*1314 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,48 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,3 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 10,92 |
| Қуаты, Вт | 694 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 627 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | Жоқ |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 1 |
| Көліктік қаптамадағы өлшемдері, мм | 1250х990х1475 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 694 Вт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1002 мм |
| Ені | 764 мм |
| Биіктігі | 1314 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 029 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
