| Температуралық режим, °C | +1 …+10 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 852*764*1314(195кг) |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,23 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,25 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 7,73 |
| Қуаты, Вт | 626 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 482 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | Жоқ |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 1 |
| Көліктік қаптамадағы өлшемдері, мм | 1000х930х1450 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Десертке арналған |
| Секциялар саны | 4 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Қара |
| Есіктің орындалуы | Саңырау, мөлдір |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 852 мм |
| Ені | 764 мм |
| Биіктігі | 1314 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 930 000 ₸



Жіберу 04 мамыр 2026
