| Температуралық режим, °C | - 6 … +6 |
| Қалау тереңдігі, мм | 760 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1420*1088*1208 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,1 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,45 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 10,59 |
| Қуаты, Вт | 1106 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 1,06 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | LED |
| Қоймашының болуы | бар |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Ені | 1088 мм |
| Биіктігі | 1208 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 907 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
