GAMMA КНП OC КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП БҰРЫШТЫҚ ЕСЕПТЕГІШ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
237 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1620*1170*952 |
| Таза салмағы, кг | 107 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1870*1410*1125 |
| Брутто салмағы, кг | 202 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1620 мм |
| Ені | 1170 мм |
| Биіктігі | 952 мм |
| Салмақ | 107 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 237 000 ₸



