КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП БҰРЫШТЫҚ ЕСЕПТЕГІШ GAMMA КНП IC (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫМЕН)
307 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1846*1058*952 |
| Таза салмағы, кг | 105 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 2050*1300*1125 |
| Брутто салмағы, кг | 190 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1846 мм |
| Ені | 1058 мм |
| Биіктігі | 952 мм |
| Салмақ | 105 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 307 000 ₸



