GAMMA КНП 1020 КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП ЕСЕПТЕГІШ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫМЕН)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1020*1090*952 |
| Таза салмағы, кг | 96 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1120*1300*1125 |
| Брутто салмағы, кг | 167 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1020 мм |
| Ені | 1090 мм |
| Биіктігі | 952 мм |
| Салмақ | 167 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



