GAMMA КНП 920 КАССАЛЫҚ БЕЙТАРАП ЕСЕПТЕГІШ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 920х1090х950 |
| Таза салмағы, кг | 50 |
| Қаптамадағы өлшемдері, мм (L/W/H) | 1170х1250х1095 |
| Брутто салмағы, кг | 95 |
| Тасымалдау кезіндегі қатарлар саны | 2 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 920 мм |
| Ені | 1090 мм |
| Биіктігі | 950 мм |
| Салмақ | 95 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



