| Температуралық режим, °C | -18 … -15 |
| Қалау тереңдігі, мм | 760 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1220*1091*1310 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 0,85 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,42 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Еріту түрі | автоматты |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ/сағ | 11,17 |
| Қуаты, Вт | 1088 |
| Салқындату сыйымдылығы, Вт | 1,09 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозициялық және жұмыс бетінің материалы | тот баспайтын болат |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | люминесцентті |
| Қоймашының болуы | Жоқ |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 1088 Вт |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1220 мм |
| Ені | 1091 мм |
| Биіктігі | 1310 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 894 000 ₸


Жіберу 04 мамыр 2026
