| Ұзындығы, мм | 906 |
| Ені, мм | 623 |
| Биіктігі, мм | 1310 |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | +6...+12 |
| Қалау тереңдігі (аспалы сөрелер), мм | 380, 320, 230 |
| Қалау тереңдігі (базалық сөре), мм | 410 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0.25 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 1.27 |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ*сағ артық емес | 19,5 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
| Шудың деңгейі, артық емес, дБ | 60 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 906 мм |
| Ені | 623 мм |
| Биіктігі | 1310 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 834 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
