| Ұзындығы, мм | 1300 |
| Тереңдігі, мм | 620 |
| Биіктігі, мм | 1330 |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | 0...+7 |
| Қалау тереңдігі (аспалы сөрелер), мм | 380 |
| Қалау тереңдігі (базалық сөре), мм | 410 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0.38 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 1.83 |
| Номиналды қуаты, Вт | 750 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
| Шудың деңгейі, артық емес, дБ | 60 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 750 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Ені | 620 мм |
| Биіктігі | 1330 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 8 779 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
