| Ұзындығы, мм | 906 |
| Ені, мм | 623 |
| Биіктігі, мм | 1310 |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | +6...+12 |
| Қалау тереңдігі (аспалы сөрелер), мм | 380 |
| Қалау тереңдігі (базалық сөре), мм | 410 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0.3 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 1.52 |
| Номиналды қуаты, Вт | 700 |
| Тәулігіне энергия тұтыну, кВТ*сағ | 8,93 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Шудың деңгейі, артық емес, дБ | 53 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 700 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 906 мм |
| Ені | 623 мм |
| Биіктігі | 1310 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 567 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
