
Төмен температуралы ЛВН 1850 (ЛБТ2 М 1850) PUSH (бүйірлік) ларь-витрина R290
837 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Температуралық режим, °С | НТ -18 ...- 24 режимі, СТ +2 ...+ 6 режимі |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1850х858х870 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,21 |
| Пайдалы көлем, л | 633/728 |
| Тиеу тереңдігі, мм | 570 |
| Климаттық класс | 4 |
| Басқару құрылғысы (жиынтықталуына байланысты) | электрондық бақылаушы |
| Жылымық | автоматты |
| Қуаты, Вт | |
| Жарықтандыру қуаты, Вт | |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ*сағ/тәу | |
| Жарықтандырумен тәуліктік энергия тұтыну, кВТ*сағ/тәу | |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | |
| Шудың деңгейі, Дб, артық емес | 60 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Fast-food, Көше саудасы, Сауда дүкендері |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін, Тауарларды көрсету және сату үшін |
| Мақсаты | Балыққа арналған, Етке арналған, Тестке арналған, Десертке арналған, Сүт өнімдеріне арналған, Балмұздаққа арналған, Шұжық өнімдері үшін, Жартылай фабрикаттар үшін, Ірімшіктер үшін |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1850 мм |
| Ені | 858 мм |
| Биіктігі | 870 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 837 000 ₸



