| Температуралық режим, °C | НТ -18 ... - 23; СТ +2 ... + 6 |
| Габариттік өлшемдері, мм (L/W/H) | 1850х854х840 |
| Қорғаныс бампері | жоғарғы |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,16 |
| Пайдалы көлем, л | 650 |
| Климаттық класс | 3 |
| Компрессор | Aspera |
| Салқындату түрі | статикалық |
| Қуаты, Вт | 500 |
| Кернеу / жиілік, В / Гц | 220 / 50 |
| Экспозиция бетін жарықтандыру | жарықдиодты |
| Төсеуге арналған торлы себеттер, дана.(320х742х296) | 5 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм (L/W/H) | 2050х1050х950 |
| Таза салмағы, кг | 114 |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Мұздатқыш витрина |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 500 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1850 мм |
| Ені | 854 мм |
| Биіктігі | 840 мм |
| Салмақ | 114 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
