VENETO CRYSTAL 1875 ГАСТРОНОМИЯЛЫҚ ВИТРИНАСЫ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 1875х1165х1175 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 1955х1165х1175 |
| Температуралық режим | +1...+5 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,8 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,29 |
| Қалау тереңдігі, мм | 960 |
| Жарықтандыру, Вт | 62 |
| Салқындатқыш | R404A |
| Номиналды қуаты, Вт | 866 |
| Суықты тұтыну, Вт | 554 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2125х1450х1420 |
| Таза салмағы, кг | 189 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 866 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1875 мм |
| Ені | 1165 мм |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Салмақ | 189 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



