

ГАСТРОНОМИЯЛЫҚ СӨРЕ VENETO QUADRO SN 2500 (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Температуралық режим | -5...+5 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 2500х1165х1176 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 2580х1165х1176 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 2,4 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,39 |
| Қалау тереңдігі, мм | 960 |
| Жарықтандыру, Вт | 42x2 |
| Номиналды қуаты, Вт | 1194 |
| Суықты тұтыну, Вт | 1000 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2750х1450х1420 |
| Таза салмағы, кг | 244 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды қуат тұтыну | 1194 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1165 мм |
| Биіктігі | 1176 мм |
| Салмақ | 244 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



