| Температуралық режим | +1...+5 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 3750х1165х1175 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 3830х1165х1175 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 3,5 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,585 |
| Қалау тереңдігі, мм | 960 |
| Жарықтандыру, Вт | 63x2 |
| Номиналды қуаты, Вт | 1651 |
| Суықты тұтыну, Вт | 1350 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 4000х1450х1420 |
| Таза салмағы, кг | 352 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Суық өнімділік | 1651 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1165 мм |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Салмақ | 352 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 667 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
