| Температуралық режимС | +65 дейін |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 1250х1050х1195 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 1330х1050х1195 |
| Ваннаның сыйымдылығының өлшемі, мм | 1060х650х175 |
| Ваннаның жұмыс көлемі, л | 20-25 |
| Ваннадағы суды жылыту уақыты (15-80С), мин. | 40 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 0,61 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 3 |
| Судың температурасын ұстап тұру үшін тұтынылатын қуат 80С, кВТ*сағ | 0,39 |
| Суды қосу, дюйм | G1/2 |
| Су төгетін түтіктің сыртқы диаметрі, мм | 40 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 1500х1190х1080 |
| Таза салмағы, кг | 160 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Номиналды қуат тұтыну | 3 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 1050 мм |
| Биіктігі | 1195 мм |
| Салмақ | 160 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 247 000 ₸




Жіберу 04 мамыр 2026
