TOSCANA Q SELF IC ӨЗІНЕ-ӨЗІ ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ ВИТРИНА-СӨРЕСІ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
977 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Температуралық режим | 0...+7 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 1830х1120х885 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 1890х1120х885 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 1,17 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Номиналды қуаты, Вт | 111 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2170x1380х1325 |
| Таза салмағы, кг | 112 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 111 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1830 мм |
| Ені | 1120 мм |
| Биіктігі | 885 мм |
| Салмақ | 112 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 977 000 ₸



