| Температуралық режим | 0...+7 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 3750х1060х1195 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 3830х1060х1195 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 3,23 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,81 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Жарықтандыру, Вт | 63 |
| Номиналды қуаты, Вт | 171 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 4050х1190х1080 |
| Таза салмағы, кг | 388 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 171 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1060 мм |
| Биіктігі | 1195 мм |
| Салмақ | 388 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 447 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
