| Температуралық режим | 0...+7 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 2500х1060х1195 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 2580х1060х1195 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 2,15 |
| Пайдалы көлем, м3 | 0,54 |
| Қалау тереңдігі, мм | 860 |
| Жарықтандыру, Вт | 44 |
| Номиналды қуаты, Вт | 114 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2750х1190х1080 |
| Таза салмағы, кг | 260 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 114 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 1060 мм |
| Биіктігі | 1195 мм |
| Салмақ | 260 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 077 000 ₸





Жіберу 04 мамыр 2026
