RIMINI H10 DG 3750 САЛҚЫНДАТЫЛАТЫН СӨРЕ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 04 мамыр 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 3750 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 3830 |
| Ені, мм | 1000 |
| Биіктігі, мм | 2164 |
| Температуралық режим, °С | 0...+2, +2...+4, +4...+6 |
| Экспозиция алаңы (сөрелердің 5 қабаты), шаршы метр | 14,25 |
| Пайдалы көлем (сөрелердің 5 ярусы), текше метр | 3,6 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 600 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 800 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандырудың номиналды қуаты, Вт | 68 |
| Номиналды қуаты, Вт | 329 |
| Суықты тұтыну, Вт | 2340 |
| Қосылу, мм/мм (сұйық/газ) | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 4000х850х1180 |
| Таза салмағы, кг | 455 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 329 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 1000 мм |
| Биіктігі | 2164 мм |
| Салмақ | 455 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



