RIMINI H9 DG 1875 САЛҚЫНДАТЫЛАТЫН СӨРЕ (БҮЙІР ҚАБЫРҒАЛАРЫ ЖОҚ)
Бағасын нақтылаңыз
- Тапсырыс бойынша
Жіберу 24 маусым 2026+77073794717
- +7 (708) 233-38-65Менеджер
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 1875х910х2164 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 1955х910х2164 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 6,01 |
| Пайдалы көлем, м3 | 1,5 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 500 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 640 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандыру, Вт | 34 |
| Номиналды қуаты, Вт | 181 |
| Суықты тұтыну, Вт | 1170 |
| Қосылу, мм/мм (сұйық/газ) | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2215х850х1180 |
| Таза салмағы, кг | 250 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 181 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1875 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 2164 мм |
| Салмақ | 250 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



