| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 2500 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 2580 |
| Ені, мм | 700 |
| Биіктігі, мм | 2164 |
| Температуралық режим, °С | 0...+2, +2...+4, +4...+6 |
| Экспозиция алаңы (сөрелердің 5 қабаты), шаршы метр | 6,25 |
| Пайдалы көлем (сөрелердің 5 ярусы), текше метр | 1,6 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 400 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 460 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандырудың номиналды қуаты, Вт/сағ | 44 |
| Номиналды қуат, Вт/сағ | 240 |
| Суық тұтыну (0...+2°С), Вт | 3663 |
| Суықты тұтыну (+2...+4°С), Вт | 3113 |
| Суықты тұтыну (+4...+6°С), Вт | 2919 |
| Қосылу, мм/мм (сұйық/газ) | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2700х850х1180 |
| Таза салмағы, кг | 290 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 2164 мм |
| Салмақ | 290 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
