| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 2500х910х1964 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 2580х910х1964 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 8,02 |
| Пайдалы көлем, м3 | 1,75 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 500 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 640 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандыру, Вт | 44 |
| Тәуліктік энергия тұтыну, кВТ*сағ/тәу | 4,32 |
| Номиналды қуаты, Вт | 240 |
| Ерітілген ТЭН*, Вт | 1000 |
| Суықты тұтыну, Вт | 3489 |
| Қосылу, мм/мм | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2700х850х1080 |
| Таза салмағы, кг | 240 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 240 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 1964 мм |
| Салмақ | 240 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
