| Габариттік өлшемдері (бүйірлерін есептемегенде),мм | 2500х880x1540 |
| Габариттік өлшемдері (бүйірлерімен),мм | 2580х880x1540 |
| Экспозиция алаңы, м2 | 4,68 |
| Пайдалы көлем, м3 | 1,2 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 310/410/510 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 640 |
| Сөреге максималды жүктеме, кг/м2 | 200 |
| Жарықтандыру, Вт | 44 |
| Номиналды қуаты, Вт | 168 |
| Суықты тұтыну, Вт | 2200 |
| Қосылу, мм/мм (сұйық/газ) | 10/16 |
| Шудың сипаттамалары, Дб (А) | <60 |
| Қаптамадағы габариттік өлшемдер, мм | 2750х1050х1675 |
| Таза салмағы, кг | 198 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Шығарылатын |
| Шудың максималды деңгейі | 60 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 168 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 1540 мм |
| Салмақ | 198 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз


Жіберу 04 мамыр 2026
