| Ұзындығы (бүйірлерімен), мм | 1330 |
| Ені, мм | 880 |
| Ені(бампермен), мм | 905 |
| Биіктігі, мм | 2310 |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | 0...+2/+2...+4/+4...+6 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0,61 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 3,44 |
| Төменгі сөреде төсеу тереңдігі, мм | 630 |
| Аспалы сөреде қалау тереңдігі, мм | 500 |
| Номиналды қуаты, Вт | 632 |
| Шудың сипаттамалары, Дб, артық емес | 55-57 |
| Қуатты тұтыну, кВТ*сағ/тәу, | 9,1/7,3/5,7 |
| Салқындатқыш | R290 |
| Климаттық класс | 3 |
| Таза салмағы, кг | 170 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 632 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1330 мм |
| Ені | 880 мм |
| Биіктігі | 905 мм |
| Салмақ | 170 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
