| Ұзындығы (бүйірлерімен), мм | 1250 |
| Ені, мм | 854 |
| Биіктігі, мм | 1600 |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | +1...+10 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 0,62 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 0,57 |
| Аспалы сөрелердің тереңдігі, мм | 320, 420, 520 |
| Төменгі сөренің тереңдігі, мм | 620 |
| Номиналды қуаты, Вт | 242,5 |
| Қуатты тұтыну, кВТ*сағ/тәу, | 15 |
| Салқындату түрі | динамикалық |
| Салқындатқыш | R404А |
| Таза салмағы, кг | 247 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Номиналды қуат тұтыну | 242.5 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1250 мм |
| Ені | 854 мм |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Салмақ | 247 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
