| Ұзындығы, мм | 1500 |
| Тереңдігі, мм | 910 |
| Биіктігі, мм | 2057 |
| Ішкі көлем температурасы, °С | -1...+5 |
| Пайдалы көлем, текше метр | |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | |
| Аспалы сөрелердегі тереңдік, мм | 500 |
| Төменгі сөредегі тереңдік, мм | 690 |
| Қуатты тұтыну, кВТ/тәу | 14,67 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 910 мм |
| Биіктігі | 2057 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
