| Ұзындығы, мм | 2500 |
| Тереңдігі, мм | 700 |
| Биіктігі, мм | 2090 |
| Ішкі көлем температурасы,°С | +1...+7 |
| Пайдалы көлем, текше метр | |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | |
| Аспалы сөрелердегі тереңдік, мм | 400 |
| Төменгі сөредегі тереңдік, мм | 480 |
| Қуатты тұтыну, кВТ/тәу | 44,92 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cryspi |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш сөре |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2500 мм |
| Ені | 700 мм |
| Биіктігі | 2090 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



Жіберу 04 мамыр 2026
