| Ұзындығы (бүйірлерімен), мм | 2343 (2465) |
| Тереңдігі, мм | 885 |
| Шкафтың биіктігі (үстіңгі қаптамасымен), мм | 2000 (2210) |
| Пайдалы көлем температурасы,°С | -18...-22 |
| Пайдалы көлем, текше метр | 1,8 |
| Экспозиция алаңы, шаршы метр | 6,0 |
| Төменгі сөреде төсеу тереңдігі, мм | 570 |
| Аспалы сөреде қалау тереңдігі, мм | 510 |
| Аспалы сөреге максималды жүктеме, кг/ш.м | 160 |
| Номиналды қуаты, кВТ | 6,95 |
| Қуатты тұтыну, кВТ*сағ/тәу | 28,28 |
| Салқындатқыш | R290 (пропан) |
| Басқару құрылғысы | электрондық контроллер |
| Еріту | автоматты |
| Температуралық дәреже | L1 |
| Климаттық класс | 3 |
| Шудың деңгейі, дБ, артық емес | 59 |
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш / салқындатылған витрина |
| Тоңазытқыш қондырғысының орналасуы | Кіріктірілген |
| Шудың максималды деңгейі | 59 дБ |
| Номиналды қуат тұтыну | 6.95 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2343 мм |
| Ені | 885 мм |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Салмақ | 385 кг |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



